iQos Heets Orijinal Ürün Çeşitleri biraktim.net’dan Sipariş Ver

Orijinal Heets Karton çeşitleri kapalı kutusunda gönderilmekte olup, İstanbul içi aynı gün motorlu kurye ile teslimat imkanı vardır. iQos Heets Amber, Yellow, Silver, Turkuaz ve Bronze seçenekleri ile en çok satılan Heets çeşitlerini sitemizden güvenle hemen sipariş verebilirsiniz. iQOS Heets cihazı, tütün buharı üretmek için sıcaklığı yalnızca biraz artıran en son teknolojiyi kullanır. Heets Aromaları yüksek kalitede ve kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde üretilmektedir.

Heets Amber

320,00 450,00 
340,00 450,00 
İndirim!

Heets Kıbrıs

420,00 

Heets Purple Wave

320,00 400,00 
İndirim!
400,00 

Heets Teak Kıbrıs

450,00 
320,00 400,00 

Heets Yelllow

320,00 400,00 

Uygun Fiyat iQos Heets Orijinal Ürün Kategorisi

iQos Heets Orijinal Ürün Çeşitleri biraktim.net adresinde kapıda ödeme ve hızlı gönderi imkanı ile hemen sipariş verebilirsiniz. Cihazı elektronik olarak ısıtan bir oda var. Nikotin çubuğu, buhar üreten cihaza yerleştirilir. Kötü yanan tütün olmadan sigara aromalarının tadını çıkarabilirsiniz. IQOS Heets, daha sağlıklı sonuçları nedeniyle Türkiye ve bir çok ülkede popülerdir. Sizlere ağız kokusu ve üzerinize sinen kötü koku bırakmadığı için rahatlıkla kullanabileceğiniz üründür.

Neden Heets Siparişi için Bizi Seçmelisiniz?

IQOS Heets oranlarımız çok uygun fiyat seçenekleri ve kapıda ödeme imkanı ile satın alma hizmeti sunmaktadır. Saat 17: 00'den önce sipariş verirseniz Türkiye tüm şehir ve semtlere aynı gün MNG Kargoya vermekteyiz. İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı olup, bölge ve semtlere göre iletişim kanallarımızdan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. biraktim.net sitemizden iQos ürünlerinin her çeşidi ve cihazı bulabilirsiniz. Müşterilerimizin nihai Heets taleplerini yerine getiriyoruz. Personelimiz güler yüzlü ve IQOS ürünleri hakkında size rehberlik edebiliriz. En sevdiğiniz lezzeti istediğiniz zaman ayarlayabiliriz.

IQOS Heets'in Aromaları ve Lezzetleri

Müşterilerimiz çok çeşitli tatlara uyum sağlamaya çalışıyor. Heet sticks hissi normal sigaradan biraz farklıdır. Sevdiklerinin en iyisini bulabilmeleri için çeşitli tatlar sunuyoruz. iQos Heets Amber, Bronze, Yellow, Heets Turkuaz gibi bir çok farklı aroma tatları stoklarımızda mevcut olup dilediğiniz seçimi yaparak satın alabilirsiniz.

IQOS Heets'i Nasıl Kullanabilirsiniz?

Tütün çubuklarını bir tutucuya yerleştirebilirsiniz. Tütünün olduğu taraf aşağı doğru olmalıdır. Heet çubuğunu bükmemeniz veya bükmemeniz önemlidir. Cihazın sıcaklığını tutucuya yerleştirerek yükseltebilirsiniz. Cihaz, bir tutucu ile kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Çakmak veya kibrit çubuğu kullanmayın. Cihazın çalışmasına ve aerosol salmasına izin vermek için düğmeye basın. Bitirdikten sonra çubuğu temizlemek için kapağı çıkarmanız gerekir. Artık tütünü normal çöpe atabilirsiniz.

Heets Kıbrıs Çeşitleri Stoklarımızda

En çok talep edilen ve tarafımıza kullanıcılar tarafından sorulan Heets Kıbrıs Fiyat ürün çeşitleri stoklarımızda yer almakta olup, ilgili ürün sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilir ve üye olmadan hızlı sipariş formu aracılığı ile kapıda ödeme imkanı ile güvenle satın alabilirsiniz. Heets Kıbrıs Amber, Heets Kıbrıs Sienna gibi en çok satışı yapılan ürünlere stoklarımız tükenmeden sahip olabilirsiniz.
× WhatsApp