2. El Elektronik Sigara Alan Yerler

2. el elektronik sigara alan yerler

2. El Elektronik Sigara alan yerler başlıklı bu makalemizde, satmak istediğiniz 2. el elektronik sigara cihazlarını alan firmalar hakkında bilgi vereceğimizi ve bu makale altında detaylı şekilde detaylandıracağız.

2. El Elektronik Sigara Letgo ve Sahibinden İlan Verilebilir mi?

Satmak istediğiniz ikinci el elektronik sigara cihazlarınızı malesef Letgo ya da Sahibinden de ilan vererek satamıyorsunuz. İlan verseniz dahi, ilan editörleri ilanınızı elektronik sigara olduğu için yayından kaldırıyor. Üstelik sadece 2. el değil, sıfır elektronik sigara ve likit çeşitlerini de ilan platformlarından satma durumunuz yoktur. Letgo tarzı yerlerde gördüğünüz ilanları dikkatli incelediğinizde başlıkları farklı isimlendirerek açıldığını görürsünüz. Ancak, unutulmaması gereken bir konu var ki yüz yüze görüşmeden kesinlikle kimseye havale yapmayın ve cihazın çalışır durumda olduğundan ve şarj problemi olmadığından emin olana kadar satın almayı tamamlamayın.

Sahte – Replika Ürünlere Dikkat

İkinci el platformları malesef replika yani sahte cihazlarla dolu. Kutusuz satışı yapılan bir çok kişi kendisi dahi farkında olmadan sahte ürünler satmakta ve bu gözle görülerek anlaşılmamaktadır. Bu noktada alacağınız ürün jelatinli ve kapalı kutu olduğundan emin olun ve kutu üzerindeki hologramı sorgulamayı ihmal etmeyin.

2. El Elektronik Sigara Fiyatları Ne Olmalı?

İkinci el elektronik sigara cihazlarının piyasa fiyatı orijinal ürün fiyatlarının yarısının bir tık üstü olarak belirlenmiş ve buna göre satışa konulmaktadır. Eğer cihaz çok yeni ve bir kaç kere kullanılmışsa sıfır fiyatından 200 – 300 TL aşağısına ilan koyanlar görülmüştür. Ancak Pandemi sürecinde ikinci ele rağbet düşmüş olup, fiyatlarda buna nazaran aşağı çekilmiştir. Pod sistemli en ucuz elektronik sigara fiyatlarıBıraktım sitemizin ürün kategori sayfalarını inceleyerek bilgi alabilir ya da merak ettiğiniz soruları konu altında yer alan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

İkinci El Elektronik Sigara Almak Sağlık Açısından Güvenli mi?

Pandemi dışında konuşmak gerekirse, sıfır cihazlar kadar olmasada JUUL ve iQos cihazları bir tık güvenli diyebiliriz. Çünkü cihazın kendisini değil, kullan at kartuşlarını ağzımıza deydirdiğimiz için bu nokta biraz daha içimizi rahatlatıyor. Zira eski model elektronik sigaralarda cihazın kendisi kullanıldığı için kesinlikle ikinci el ürünler tavsiye edilmiyordu.

Sonuç olarak; Pandemi sürecinde, hele ki elektronik sigara konusunda ikinci el cihazlardan uzak durulmasını önermekteyiz. Bu alıcı ya da satıcı ile görüşme, görüşme esnasında ürünü deneme ya da sahte ürün alma gibi olası olmusuzluklarla muhatap olma durumları olabileceği için orijinal ve sıfır cihaz satın almanız en sağlıklı seçenek olacaktır.

2. El Elektronik Sigara Almadan Önce mutlaka bu uyarılara dikkat etmenizi öneriyoruz.

İkinci El Elektronik Sigaramı Nereye Satabilirim?

Satmayı düşündüğünüz ikinci el elektronik sigara cihazları eğer kartuşlu ise satmayı planlayın. Kartuşlu pod sistemli cihazlar değilse satmayın ya da almayın! Pod sistemli kartuşlu cihazlar ise, bu tarz sosyal medya sayfaları ya da grupları mevcut olup, oralarda ilan açmayı deneyebilirsiniz. Letgo da ilan açsanız da mutlaka silindiğini ve politika ihlali olduğunu unutmayın.

2. El Bilgisayar alım satım hizmeti devam ediyor

Laptop, Masaüstü bilgisayar, Cep Telefonu, Macbook, PlayStation gibi cihazları alım satım hizmeti sağlayan ikincielalinir.net, tüm pandemi sürecindeki kurallara uyarak, maske, mesafe ve dezenfekte ederek ürünlerinizi adresinize gelerek satın almaktadır.

İkinci el Bilgisayar Alan Yerler

İkinci El Elektronik Sigara İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana gibi alım satım yapmak isteyenler için vermiş olduğumuz bilgiler şimdilik bu kadar diyor ve konuyu özetliyoruz.

Özetle

Satın almış olduğunuz ikinci el e-sigara cihazınızı satmak için uygun sosyal medya platformlarından ilan açarak deneyebilirsiniz. Mümkün mertebe bu Pandemi sürecinde 2. el elektronik sigara almayın. Sahte ürünlere ve replika cihaz riskine karşı mağduriyet yaşamamak için sadece orijinal ve kapalı sıfır cihaz almayı öneriyoruz.

Merak Ettiğiniz tüm soru, öneri, değerlendirme ve taleplerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlere çekinmeden yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp